Dotee

SONY DSC

Jestem trzydziestoletnią, bezdzietną panną, co już na samym początku dyskwalifikuje mnie w wyścigu o złote gacie.
Jakby tego było mało, nie mam zrobionej kariery i żyję na kocią łapę z moim chłopakiem Wojną. Uprawiam różne pogańsko-szatańskie praktyki, takie jak na przykład joga, rytualne samobójstwa lub co gorsza słuchanie muzyki elektronicznej.

Mieszkam w Łodzi, mieście pomijanym w podręcznikach dla dzieci. O istnieniu Łodzi ludzie dla własnego dobra dowiadują się dopiero w wieku 18 lat. O zgrozo – kocham to miasto.

Dobrze, że przynajmniej mam swoje aktualne zdjęcie. To pozwala wierzyć, że nie mam do tego rozczochranych włosów, rozczapierzonych pazurów i wielkiej brodawki na nosie. (Chociaż zawsze mogłam wkleić zdjęcie koleżanki, podczas gdy tak naprawdę wyglądam jak z teledysku Aphex Twina – Windowlicker).

 

Jednocześnie, skoro już wszyscy to czytają, nadmienię, iż:
Blog zawiera moje osobiste przemyślenia, które nie stanowią prawdy objawionej. Nie biorę odpowiedzialności za cudze pomysły, jakie pojawią się pod wpływem lektury, ani ich konsekwencje. Nie namawiam do naśladowania mnie ani nawet zgadzania się z tym, co napisałam. Zachęcam do samodzielnego myślenia i zdrowego sceptycyzmu. Nie należę do żadnej partii, organizacji, ugrupowania ani instytucji, nie reprezentuję nikogo poza sobą i nie zjadłam wszystkich rozumów. Tak naprawdę nie ma nawet pewności co do tego, na jakim świecie żyję, ponieważ parę osób już mnie o to pytało, a ja nie potrafiłam odpowiedzieć.

Komentarze zawierające obelgi, osobiste wycieczki i próby wszczynania konfliktów będą kasowane w celu umilenia pobytu na blogu kulturalnym i kochającym pokój czytelnikom.

Dziękuję, że zaszczyciłeś mnie swoją obecnością:)

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s